0925-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Dataark: 0925-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925-391J
Varenummer 0925-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72775 pcs Datablad 0925-391J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925-391J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 230MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Molded Inductor 485mA 190 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max
Nuværende vurdering 485mA Nuværende - Mætning 485mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925-393H
0925-393H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
På lager: 43251 pcs
Hent: 0925-393H.pdf
RFQ
0925-392K
0925-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH