0925-681H
Produkt oversigt
Varenummer: 0925-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Dataark: 0925-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925-681H
Varenummer 0925-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36983 pcs Datablad 0925-681H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925
Vurderinger - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925-681H TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 240 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max
Nuværende vurdering 430mA Nuværende - Mætning 430mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925-563H
0925-563H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
På lager: 42768 pcs
Hent: 0925-563H.pdf
RFQ
0925-681K
0925-681K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
På lager: 74269 pcs
Hent: 0925-681K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Hent: 0925-564K.pdf
Hent: 0925-564H.pdf
0925-682J
0925-682J
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
Hent: 0925-682J.pdf