0925-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0925-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Dataark: 0925-821J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0925-821J
Varenummer 0925-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56510 pcs Datablad 0925-821J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925-821J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 165MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Molded Inductor 405mA 270 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 270 mOhm Max
Nuværende vurdering 405mA Nuværende - Mætning 405mA