0925R-223H
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-223H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Dataark: 0925R-223H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-223H
Varenummer 0925R-223H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42314 pcs Datablad 0925R-223H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-223H TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 24MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Molded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 4.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 96mA Nuværende - Mætning 96mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925R-224H
0925R-224H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM TH
På lager: 25490 pcs
Hent: 0925R-224H.pdf
RFQ
0925R-222K
0925R-222K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
På lager: 75630 pcs
Hent: 0925R-222K.pdf
RFQ
0925R-223J
0925R-223J
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Hent: 0925R-223J.pdf
0925R-223K
0925R-223K
Hent: 0925R-223K.pdf
0925R-221K
0925R-221K
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM