0925R-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Dataark: 0925R-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-391J
Varenummer 0925R-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72549 pcs Datablad 0925R-391J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-391J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 230MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Molded Inductor 485mA 190 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max
Nuværende vurdering 485mA Nuværende - Mætning 485mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925R-334K
0925R-334K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH