0925R-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
Dataark: 0925R-562J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-562J
Varenummer 0925R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60083 pcs Datablad 0925R-562J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 54 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-562J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 60MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Shielded Molded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 124mA Nuværende - Mætning 124mA
Relaterede produkter
0925R-474K
0925R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH