1008-056J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-056J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1008-056J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008-056J
Varenummer 1008-056J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56946 pcs Datablad 1008-056J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008-056J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 5.6nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 5.6nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008-068M
1008-068M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 61046 pcs
Hent: 1008-068M.pdf
RFQ
1008-068J
1008-068J
producenter: API Delevan
På lager: 56472 pcs
Hent: 1008-068J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1008-047J.pdf
1008-047K
1008-047K
Hent: 1008-047K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1008-056M.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1008-056K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM