1008-120J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-120J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Dataark: 1008-120J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008-120J
Varenummer 1008-120J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53177 pcs Datablad 1008-120J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008-120J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 12nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 2.45GHz
Detaljeret beskrivelse 12nH Unshielded Inductor 1.45A 58 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 58 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.45A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1008-121G
1008-121G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
På lager: 26452 pcs
Hent: 1008-121G.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
På lager: 27943 pcs
Hent: 1008-103G.pdf
RFQ
1008-103H
1008-103H
Hent: 1008-103H.pdf
1008-121F
1008-121F
Hent: 1008-121F.pdf
1008-121J
1008-121J
Hent: 1008-121J.pdf
1008-121K
1008-121K
Hent: 1008-121K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Hent: 1008-102K.pdf
Hent: 1008-103J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD