1008-122J
API DelevanAPI Delevan
1008-122J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
Dataark: 1008-122J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008-122J
Varenummer 1008-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61560 pcs Datablad 1008-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008-122J TR 500
DN08122JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 1.2µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 100MHz Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 591mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 430 mOhm Max Nuværende vurdering 591mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1008-121K
1008-121K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
På lager: 52909 pcs
Hent: 1008-121K.pdf
RFQ
1008-122F
1008-122F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
På lager: 24514 pcs
Hent: 1008-122F.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD