1008-391J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-391J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Dataark: 1008-391J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008-391J
Varenummer 1008-391J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53037 pcs Datablad 1008-391J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008-391J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 913mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 913mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1008-392H
1008-392H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
På lager: 34821 pcs
Hent: 1008-392H.pdf
RFQ
1008-392J
1008-392J
producenter: API Delevan
På lager: 47704 pcs
Hent: 1008-392J.pdf
RFQ
1008-392K
1008-392K
Hent: 1008-392K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
Hent: 1008-390K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
1008-391F
1008-391F
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Hent: 1008-391F.pdf
1008-392G
1008-392G
Hent: 1008-392G.pdf
Hent: 1008-391H.pdf
Hent: 1008-392F.pdf