1008-681H
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Dataark: 1008-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008-681H
Varenummer 1008-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40478 pcs Datablad 1008-681H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008-681H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 175MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 760mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 260 mOhm Max
Nuværende vurdering 760mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1008-681K
1008-681K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
På lager: 44472 pcs
Hent: 1008-681K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
På lager: 53551 pcs
Hent: 1008-680K.pdf
RFQ
1008-681F
1008-681F
Hent: 1008-681F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM