1008-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Dataark: 1008-821J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008-821J
Varenummer 1008-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55894 pcs Datablad 1008-821J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008-821J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 140MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 708mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 708mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008-822K
1008-822K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
På lager: 59164 pcs
Hent: 1008-822K.pdf
RFQ
1008-821F
1008-821F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
På lager: 25937 pcs
Hent: 1008-821F.pdf
RFQ
1008-821G
1008-821G
Hent: 1008-821G.pdf
1008-820J
1008-820J
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Hent: 1008-820J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Hent: 1008-682K.pdf
1008-822H
1008-822H
Hent: 1008-822H.pdf
Hent: 1008-822F.pdf
Hent: 1008-821H.pdf