1008R-022J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-022J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1008R-022J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-022J
Varenummer 1008R-022J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58517 pcs Datablad 1008R-022J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-022J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 2.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-022K
1008R-022K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 48732 pcs
Hent: 1008R-022K.pdf
RFQ
1008R-018K
1008R-018K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM