1008R-039J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-039J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1008R-039J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008R-039J
Varenummer 1008R-039J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58511 pcs Datablad 1008R-039J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-039J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 3.9nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 3.9nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-047J
1008R-047J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 50546 pcs
Hent: 1008R-047J.pdf
RFQ
1008R-033J
1008R-033J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 55684 pcs
Hent: 1008R-033J.pdf
RFQ
1008R-033K
1008R-033K
Hent: 1008R-033K.pdf
1008R-047K
1008R-047K
Hent: 1008R-047K.pdf
1008R-027M
1008R-027M
Beskrivelse: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1008R-027M.pdf
1008R-056J
1008R-056J
Beskrivelse: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1008R-056J.pdf
1008R-027K
1008R-027K
Hent: 1008R-027K.pdf
1008R-039K
1008R-039K
Beskrivelse: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM