1008R-180J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-180J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD
Dataark: 1008R-180J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008R-180J
Varenummer 1008R-180J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55472 pcs Datablad 1008R-180J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-180J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 18nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 2GHz
Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 1.32A 70 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 70 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.32A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-153G
1008R-153G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
På lager: 25319 pcs
Hent: 1008R-153G.pdf
RFQ
1008R-180K
1008R-180K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD
På lager: 51098 pcs
Hent: 1008R-180K.pdf
RFQ
1008R-181G
1008R-181G
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Hent: 1008R-181G.pdf
1008R-153K
1008R-153K
Hent: 1008R-153K.pdf
1008R-181H
1008R-181H
Hent: 1008R-181H.pdf
1008R-153F
1008R-153F
Hent: 1008R-153F.pdf
1008R-181K
1008R-181K