1008R-390J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-390J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
Dataark: 1008R-390J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008R-390J
Varenummer 1008R-390J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51832 pcs Datablad 1008R-390J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-390J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 39nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 1.335GHz
Detaljeret beskrivelse 39nH Unshielded Inductor 1.053A 110 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.053A Nuværende - Mætning -