1008R-471H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
Dataark: 1008R-471H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-471H
Varenummer 1008R-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35462 pcs Datablad 1008R-471H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-471H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 215MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 846mA 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 846mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-470J
1008R-470J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 1.008A 120 MOHM
På lager: 60631 pcs
Hent: 1008R-470J.pdf
RFQ
1008R-472J
1008R-472J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
På lager: 51068 pcs
Hent: 1008R-472J.pdf
RFQ
1008R-470K
1008R-470K