1008R-562J
API DelevanAPI Delevan
1008R-562J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Dataark: 1008R-562J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-562J
Varenummer 1008R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52338 pcs Datablad 1008R-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008R-562J TR 500
DN42023JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 44MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 312mA 1.54 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.54 Ohm Max
Nuværende vurdering 312mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-561H
1008R-561H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
På lager: 39302 pcs
Hent: 1008R-561H.pdf
RFQ
1008R-562K
1008R-562K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM