1008R-822J
API DelevanAPI Delevan
1008R-822J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
Dataark: 1008R-822J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-822J
Varenummer 1008R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51665 pcs Datablad 1008R-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008R-822J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 8.2µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 33MHz Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 264mA 2.16 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.16 Ohm Max Nuværende vurdering 264mA