1025R-94J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1025R-94J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1025R-94J
Varenummer 1025R-94J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 143910 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1025R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1025R-94J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 100nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 680MHz
Detaljeret beskrivelse 100nH Unshielded Molded Inductor 1.38A 80 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.38A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1025R-92K
1025R-92K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
På lager: 47080 pcs
Hent:
RFQ
1025R-94F
1025R-94F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH
På lager: 48271 pcs
Hent:
RFQ
1025R-96F
1025R-96F
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 1.3A 90 MOHM TH
1025R-96K
1025R-96K