1026R-14H
Produkt oversigt
Varenummer: 1026R-14H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1026R-14H
Varenummer 1026R-14H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85803 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1026R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1026R-14H TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 82nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 725MHz
Detaljeret beskrivelse 82nH Unshielded Molded Inductor 1.4A 70 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 70 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.4A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1026R-14G
1026R-14G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
På lager: 53251 pcs
Hent:
RFQ
1027
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: HOLDER BATTERY DUAL CELL 23MM
På lager: 45139 pcs
Hent: 1027.pdf
RFQ
1026R-14K
1026R-14K
producenter: API Delevan