103R-120KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 103R-120KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Dataark: 103R-120KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 103R-120KS
Varenummer 103R-120KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18853 pcs Datablad 103R-120KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 103R
Vurderinger - Q @ Freq 57 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 103R-120KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 12nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 2.45GHz
Detaljeret beskrivelse 12nH Unshielded Inductor 1.19A 69 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 69 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.19A Nuværende - Mætning -