103R-332J
Produkt oversigt
Varenummer: 103R-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Dataark: 103R-332J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 103R-332J
Varenummer 103R-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18765 pcs Datablad 103R-332J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 103R
Vurderinger - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 103R-332J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 70MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 1.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 260mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
103R-332K
103R-332K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM