103R-821J
Produkt oversigt
Varenummer: 103R-821J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Dataark: 103R-821J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 103R-821J
Varenummer 103R-821J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23119 pcs Datablad 103R-821J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 103R
Vurderinger - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 103R-821J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 530 mOhm Max
Nuværende vurdering 430mA Nuværende - Mætning -