105-122KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 105-122KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Dataark: 105-122KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 105-122KS
Varenummer 105-122KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21479 pcs Datablad 105-122KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105-122KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 115MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 310mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105-122H
105-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
På lager: 13242 pcs
Hent: 105-122H.pdf
RFQ
105-122JS
105-122JS
producenter: API Delevan
På lager: 14902 pcs
Hent: 105-122JS.pdf
RFQ
producenter: Bel
Beskrivelse: WH .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Hent: 105-1301-002.pdf
producenter: Bel
Beskrivelse: BL .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Hent: 105-1310-002.pdf
Beskrivelse: GN .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
105-122HS
105-122HS
Hent: 105-122HS.pdf
105-122K
105-122K
Hent: 105-122K.pdf
Beskrivelse: RD .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
105-122J
105-122J
Hent: 105-122J.pdf
105-122GS
105-122GS