105-222KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 105-222KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM
Dataark: 105-222KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 105-222KS
Varenummer 105-222KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22067 pcs Datablad 105-222KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105-222KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 75MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 235mA 1.7 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 1.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 235mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105-271GS
105-271GS
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
På lager: 6525 pcs
Hent: 105-271GS.pdf
RFQ
105-271FS
105-271FS
producenter: API Delevan
På lager: 5114 pcs
Hent: 105-271FS.pdf
RFQ
105-271G
105-271G
Hent: 105-271G.pdf
105-271F
105-271F