105-471KS
Produkt oversigt
Varenummer: 105-471KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Dataark: 105-471KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105-471KS
Varenummer 105-471KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18977 pcs Datablad 105-471KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105-471KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 178MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 555mA 310 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 310 mOhm Max
Nuværende vurdering 555mA Nuværende - Mætning -