105-821HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 105-821HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Dataark: 105-821HS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 105-821HS
Varenummer 105-821HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12114 pcs Datablad 105-821HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105-821HS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 155MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 650 mOhm Max
Nuværende vurdering 385mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105-821JS
105-821JS
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
På lager: 17075 pcs
Hent: 105-821JS.pdf
RFQ
105-821KS
105-821KS
producenter: API Delevan
På lager: 23273 pcs
Hent: 105-821KS.pdf
RFQ
105-821H
105-821H
Hent: 105-821H.pdf
105-821J
105-821J
Hent: 105-821J.pdf
105-821F
105-821F
Hent: 105-821F.pdf
105-821K
105-821K
Hent: 105-821K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD