105R-122J
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Dataark: 105R-122J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-122J
Varenummer 105R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20270 pcs Datablad 105R-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-122J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 115MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 310mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105R-122JS
105R-122JS
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
På lager: 15456 pcs
Hent: 105R-122JS.pdf
RFQ
105R-122KS
105R-122KS
producenter: API Delevan
På lager: 24080 pcs
Hent: 105R-122KS.pdf
RFQ
105R-122K
105R-122K