105R-221KS
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-221KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Dataark: 105R-221KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-221KS
Varenummer 105R-221KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18500 pcs Datablad 105R-221KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-221KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 360MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 675mA Nuværende - Mætning -