105R-391KS
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-391KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Dataark: 105R-391KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-391KS
Varenummer 105R-391KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18832 pcs Datablad 105R-391KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-391KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 185MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 585mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 280 mOhm Max
Nuværende vurdering 585mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105R-391J
105R-391J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
På lager: 19418 pcs
Hent: 105R-391J.pdf
RFQ
105R-391K
105R-391K
producenter: API Delevan