105R-562J
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Dataark: 105R-562J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-562J
Varenummer 105R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21544 pcs Datablad 105R-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-562J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 47MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 170mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 3.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 170mA Nuværende - Mætning -