105R-681KS
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-681KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Dataark: 105R-681KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-681KS
Varenummer 105R-681KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23750 pcs Datablad 105R-681KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-681KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 620 mOhm Max
Nuværende vurdering 395mA Nuværende - Mætning -