105R-821HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-821HS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Dataark: 105R-821HS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 105R-821HS
Varenummer 105R-821HS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9773 pcs Datablad 105R-821HS.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-821HS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 155MHz
Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 650 mOhm Max
Nuværende vurdering 385mA Nuværende - Mætning -