105R-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 105R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Dataark: 105R-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 105R-822J
Varenummer 105R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21409 pcs Datablad 105R-822J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 105R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 105R-822J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 40MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 5 Ohm Max
Nuværende vurdering 135mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
105R-822K
105R-822K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD