108-123KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 108-123KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
Dataark: 108-123KS.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 108-123KS
Varenummer 108-123KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21038 pcs Datablad 108-123KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 108
Vurderinger - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 108-123KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 26MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 79mA 4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 79mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
108-153H
108-153H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
På lager: 11157 pcs
Hent: 108-153H.pdf
RFQ
108-123J
108-123J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
På lager: 15786 pcs
Hent: 108-123J.pdf
RFQ
108-123K
108-123K