108R-123KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 108R-123KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
Dataark: 108R-123KS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 108R-123KS
Varenummer 108R-123KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20531 pcs Datablad 108R-123KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 108R
Vurderinger - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 108R-123KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 26MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 79mA 4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 79mA Nuværende - Mætning -