108R-823KS
Produkt oversigt
Varenummer: 108R-823KS
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Dataark: 108R-823KS.pdf
  • Besked
Specifikationer for 108R-823KS
Varenummer 108R-823KS Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22672 pcs Datablad 108R-823KS.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Afskærmning Unshielded Serie 108R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 108R-823KS TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 30mA 28 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 28 Ohm Max
Nuværende vurdering 30mA Nuværende - Mætning -