1210-022J
API DelevanAPI Delevan
1210-022J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-022J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1210-022J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-022J
Varenummer 1210-022J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 131812 pcs Datablad 1210-022J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-022J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 2.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
På lager: 157785 pcs
Hent: 1210-0-05-21-00-00-01-0.pdf
RFQ
1210-018J
1210-018J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 164814 pcs
Hent: 1210-018J.pdf
RFQ
1210-022M
1210-022M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1210-022M.pdf
1210-018K
1210-018K
Hent: 1210-018K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1210-027J.pdf
Hent: 1210-027M.pdf
producenter: Mill-Max
Hent: 1210-0-05-15-00-00-01-0.pdf
Hent: 1210-022K.pdf
Beskrivelse: CONN PC PIN SQUARE
Beskrivelse: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM