1210-068J
API DelevanAPI Delevan
1210-068J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-068J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1210-068J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210-068J
Varenummer 1210-068J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 164895 pcs Datablad 1210-068J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-068J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 6.8nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 6.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-082K
1210-082K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 131578 pcs
Hent: 1210-082K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 169533 pcs
Hent: 1210-056K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM