1210-180J
API DelevanAPI Delevan
1210-180J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-180J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
Dataark: 1210-180J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-180J
Varenummer 1210-180J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 138100 pcs Datablad 1210-180J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-180J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 18nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 1.55GHz
Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 821mA 180 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max
Nuværende vurdering 821mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-180K
1210-180K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
På lager: 129147 pcs
Hent: 1210-180K.pdf
RFQ
1210-153H
1210-153H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
På lager: 89917 pcs
Hent: 1210-153H.pdf
RFQ
1210-153F
1210-153F
Hent: 1210-153F.pdf
Hent: 1210-153K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Hent: 1210-181F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
1210-181G
1210-181G
Hent: 1210-181G.pdf
1210-181J
1210-181J
Hent: 1210-181J.pdf
Hent: 1210-153J.pdf