1210-220J
API DelevanAPI Delevan
1210-220J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-220J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM
Dataark: 1210-220J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-220J
Varenummer 1210-220J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134614 pcs Datablad 1210-220J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-220J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 1.3GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Inductor 779mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 779mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-183K
1210-183K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
På lager: 113767 pcs
Hent: 1210-183K.pdf
RFQ
1210-1S-600
1210-1S-600
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: SPD AC 1W+G 600VAC
På lager: 508 pcs
Hent: 1210-1S-600.pdf
RFQ
1210-221F
1210-221F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 805MA 320 MOHM
På lager: 39764 pcs
Hent: 1210-221F.pdf
1210-221H
1210-221H
Hent: 1210-221H.pdf
1210-1S-120
1210-1S-120
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: SPD AC 1W+G 120VAC
På lager: 882 pcs
Hent: 1210-1S-120.pdf
1210-221G
1210-221G
Hent: 1210-221G.pdf
1210-183J
1210-183J
Hent: 1210-183J.pdf
1210-1S-400
1210-1S-400
Beskrivelse: SPD AC 1W+G 277VAC
På lager: 987 pcs
Hent: 1210-1S-400.pdf
Hent: 1210-221K.pdf
Hent: 1210-221J.pdf
1210-1S-230
1210-1S-230
Beskrivelse: SPD AC 1W+G 230VAC
Hent: 1210-1S-230.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM