1210-562J
API DelevanAPI Delevan
1210-562J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
Dataark: 1210-562J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-562J
Varenummer 1210-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111345 pcs Datablad 1210-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-562J TR 500
DN10562JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 5.6µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 42MHz Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 341mA 1.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max Nuværende vurdering 341mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-562H
1210-562H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
På lager: 92361 pcs
Hent: 1210-562H.pdf
RFQ
1210-561J
1210-561J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
På lager: 124716 pcs
Hent: 1210-561J.pdf
RFQ
1210-563G
1210-563G
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
Hent: 1210-563G.pdf
Hent: 1210-563J.pdf
1210-563K
1210-563K
Hent: 1210-563K.pdf
Hent: 1210-563H.pdf
1210-563F
1210-563F
Hent: 1210-563F.pdf
Hent: 1210-561K.pdf
Hent: 1210-562F.pdf