1210-681J
API DelevanAPI Delevan
1210-681J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Dataark: 1210-681J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-681J
Varenummer 1210-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 133653 pcs Datablad 1210-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-681J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 160MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 588mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 600 mOhm Max
Nuværende vurdering 588mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-682J
1210-682J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
På lager: 115201 pcs
Hent: 1210-682J.pdf
RFQ
1210-682K
1210-682K
producenter: API Delevan
På lager: 93615 pcs
Hent: 1210-682K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
Hent: 1210-680K.pdf
1210-681G
1210-681G
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Hent: 1210-681G.pdf
1210-681F
1210-681F
Hent: 1210-681F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
1210-681H
1210-681H
Hent: 1210-681H.pdf
Hent: 1210-682F.pdf
Hent: 1210-682H.pdf
Hent: 1210-680J.pdf
Hent: 1210-682G.pdf