1210R-022J
API DelevanAPI Delevan
1210R-022J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-022J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1210R-022J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-022J
Varenummer 1210R-022J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 146643 pcs Datablad 1210R-022J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-022J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 2.2nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210PC473KAT1A
1210PC473KAT1A
producenter: AVX Corporation
Beskrivelse: CAP CER 0.047UF 250V X7R 1210
På lager: 454837 pcs
Hent: 1210PC473KAT1A.pdf
RFQ
1210R-027K
1210R-027K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM