1210R-056M
API DelevanAPI Delevan
1210R-056M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-056M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Dataark: 1210R-056M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-056M
Varenummer 1210R-056M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 129025 pcs Datablad 1210R-056M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-056M TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 5.6nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 2.7GHz
Detaljeret beskrivelse 5.6nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 50 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.562A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-039M
1210R-039M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 167495 pcs
Hent: 1210R-039M.pdf
RFQ
1210R-068K
1210R-068K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
På lager: 157044 pcs
Hent: 1210R-068K.pdf
RFQ
1210R-082J
1210R-082J
Beskrivelse: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1210R-082J.pdf
1210R-082K
1210R-082K
Hent: 1210R-082K.pdf
1210R-047K
1210R-047K
Beskrivelse: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
Hent: 1210R-047K.pdf
1210R-056K
1210R-056K
Beskrivelse: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM