1210R-102J
API DelevanAPI Delevan
1210R-102J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-102J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD
Dataark: 1210R-102J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-102J
Varenummer 1210R-102J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90983 pcs Datablad 1210R-102J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210R-102J TR 500
1210R102J
DN42029JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 120MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 515mA 700 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 515mA Nuværende - Mætning -