1210R-220J
API DelevanAPI Delevan
1210R-220J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-220J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM
Dataark: 1210R-220J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-220J
Varenummer 1210R-220J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110110 pcs Datablad 1210R-220J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-220J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 1.3GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Inductor 779mA 200 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 779mA Nuværende - Mætning -