1210R-272J
API DelevanAPI Delevan
1210R-272J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-272J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Dataark: 1210R-272J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-272J
Varenummer 1210R-272J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41013 pcs Datablad 1210R-272J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN42053JDKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 65MHz
Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Inductor 411mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 411mA Nuværende - Mætning -