1210R-330J
API DelevanAPI Delevan
1210R-330J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-330J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Dataark: 1210R-330J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-330J
Varenummer 1210R-330J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 117059 pcs Datablad 1210R-330J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-330J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 33nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 33nH Unshielded Inductor 711mA 240 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max
Nuværende vurdering 711mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-330K
1210R-330K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
På lager: 110592 pcs
Hent: 1210R-330K.pdf
RFQ
1210R-272K
1210R-272K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM